«Прозорий бюджет»

Упродовж листопада 2015 р. слухачі Харківської обласної школи моніторингу виконували моніторинг місцевих бюджетів самостійно в межах малих робочих груп, подаючи деталізовані запити до органів місцевого самоврядування з метою отримання інформації про фінансові показники роботи ради в третьому кварталі. Отриману інформацію про «критичні місця» видаткової частини бюджету було визначено бюджетах м. Мерефа, с. Утківки, м. Люботин, сел. Солоницівка, сел. Пісочин, м. Дергачі, сел. Мала Данилівка.

«Прозорий бюджет»

На жаль, графік виконання проекту дещо змістився, оскільки після місцевих виборів змінилися голови та секретарі місцевих рад в с. Утківки, м. Люботин, сел. Пісочин, сел. Мала Данилівка, що певною мірою утруднило своєчасне отримання інформації.

«Прозорий бюджет»

У зв’язку з цим дещо збився графік випуску інформаційних матеріалів. У грудні це відставання буде подолане.
У процесі виконання проекту «Прозора бюджет» ми вирішили зреалізувати мініпроект, який ми умовно назвали «Прозора рада», у межах якого почали проводити відеозйомку засідань місцевих рад та розміщувати ці матеріали в мережі Інтернет:

Харківська районна рада:Дергачівська районна рада:

Крім того, були відвідані по дві сесії Харківської районної ради та Дергачівської районної ради, 3 сесії Пісочинської селищної ради, сесія Дергачівської міської ради.
Проект проводиться за сприяння МФ «Відродження».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
   Залиште ваш відгук