ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ!!!

Насамперед ми з вами маємо знати, що будь-яка інформація, якою «володіють» чиновники, є публічною, а згідно закону «Про доступ до публічної інформації», будь-який громадянин України має право цю інформацію отримати шляхом інформаційного запиту.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ!!!

Тобто, на законодавчому рівні за кожним громадянином України закріплено право «спитати», а йому «зобов'язані» відповісти!!! «Питати» можете про все, що вважаєте за потрібне і цікаве. Це може бути як бюджет міста, так і сума, яку виділяють на утримання апарату мерії. І хоча комусь це може здатись простим і нікому не потрібним, але не треба робити поспішних висновків...
Ця новела Українського законодавства діє вже декілька років. Експерт центру політичних студій та аналітики Дарья Cлизьконіс пояснила нам, що закон України «Про доступ до публічної інформації» є дуже прогресивним і одним з кращих у світі, але про нього мало хто знає і ще менше хто користується! Одже, для того, щоб дізнатись, коли на вашій вулиці будуть ремонтувати дорогу, ми з вами пишемо до мерії інформаційний запит, в ньому запитуємо: «прошу надати мені інформацію: скільки закладено грошей на ремонт дороги по вул.Чкалова в місті Дергачі?».
І через 5 робочих днів, згідно закону, вона зобов'язана, наша мерія, відповісти, що в цьому році на ремонт вашої дороги виділили аж 231874,80 грн. (А саме стільки гривень в 2014 році Дергачівська міська рада виділила на ремонт по цій вулиці). І тут ми дивимось на нашу дорогу – нема!!! Там нема і крихти асфальту. Варто зазначити, що тому може бути декілька причин, і в наступній статті я ще повернусь до вул.Чкалова і розкажу, чому мешканці цієї вулиці ще без асфальту...
Таким чином кожен громадянин може з легкістю контролювати владу у своєму місті, області та всій країні.
Чи робимо ми це? – ні!!!
Чи знахабніли наші чиновники? – Однозначно так!!!
Хто у цьому винен? – Ми...

В такі складні часи, як зараз, кожен чиновник-корупціонер – це державний зрадник... Якого треба гнати поганою мітлою!!!
Якщо кожен громадянин, який хоч трішки поважає себе, почне цікавитись, чим займається його місцева влада, то вже через декілька місяців закінчиться війна, а через декілька років ми будемо жити в добробуті. Тому ваше майбутнє в ваших руках.
Читайте, розвивайтесь, починайте «цікавитись що й до чого» і ми переможемо!!!

Андрій Зайцев ГО "Деркачівська Альтернатива"
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
   Залиште ваш відгук