Дергачівська міська рада дала відповіді на інформаційні запити на вимогу Уповноваженого з прав людини

Ще на початку проекту "Прозорий бюджет" у вересні 2015р. його учасники мали зробити інформаційні запити до місцевих органів влади.
Керуючись законом "Про доступ до публічної інформації", міські та селищні ради повинні були надати відповідь про доходи та витрати місцевих бюджетів за останні роки.

На жаль, не всі можновладці погодилися відкрити цю інформацію, зокрема учасники проекту з міста Дергачі так і не отримали відповіді від Дергачівської міської ради.

Не одержавши запитуваної інформації, деркачівці були вимушені звернутися до Уповноваженого Верховної ради з прав людини. Саме омбудсман (а не прокуратура) має реагувати на порушення права на інформацію.

Кінець кінцем Дергачівська міська рада надала запитувані документи на вимогу Уповноваженого. Офіс омбудсмана надіслав їх громадським активістам. Всього 51 аркуш, серед них, зокрема, звіти про доходи та витрати за 2013, 2014 та частину 2015 року. Також отримано інформацію про осіб, відповідальних за ведення офіційного сайту Дергачівської міської ради.

Дергачівська міська рада дала відповіді на інформаційні запити на вимогу Уповноваженого з прав людини

Отже, для оскарження порушення права на інформацію можна звертатися до офісу Уповноваженого з прав людини. У наступних матеріалах детально розповімо як це зробити.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
   Залиште ваш відгук